O nás

Sídlo společnosti

Naše firma vznikla již v srpnu roku 1992 a zahájila svou podnikatelskou činnost v oboru výškové stavební práce pomocí horolezecké techniky. Založili ji pánové Vladimír Stejspal a Luděk Vilinger jako sdružení fyzických subjektů. V květnu 1995 vzniká ve Svatavě u Sokolova firma STEVISPOL, přijímá první zaměstnance a od této doby se specializuje na klempířské a pokrývačské práce v oboru střechy a hydroizolace staveb. V září téhož roku se transformujeme na společnost s ručením omezeným STEVISPOL s.r.o. Od této doby byla naše firma průběžně doplňována novými schopnými pracovníky a to nám umožnilo zvyšovat i kapacitu pro činnost převážně v Karlovarském kraji (Sokolov, Karlovy Vary a Cheb). Stálý stav 17 kmenových zaměstnanců od roku 1999 je zárukou kvality naší práce a dovoluje zajišťovat i akce většího rozsahu vlastními silami. Všichni naši pracovníci jsou proškoleni od většiny výrobců střešních krytin i doplňkových materiálů. Tím je garantována vysoká kvalita poskytovaných služeb. Provádíme rekonstrukce stávajících střech a dodáme také kompletní nové střešní pláště včetně krovu a to jak v oblasti plochých tak i šikmých střech. Dále se zabýváme hydroizolacemi balkonů, teras a spodních staveb, máme za sebou izolace retenčních nádrží a jezírek. Tesařské, hromosvodářské a případně zednické práce zajišťujeme pomocí osvědčených a prověřených firem formou subdodávek, práce menšího rozsahu v těchto oborech zvládáme sami.

Od roku 2005 provozujeme půjčovnu fasádního rámového lešení LAYHER a disponujeme pojízdným hliníkovým lešením LAYHER Uni Breit.  

V roce 1999 je naše firma u zrodu Regionálního Cechu klempířů, pokrývačů a tesařů dnešního Karlovarského kraje a v témže roce se stáváme členy celostátního Cechu KPT ČR. To nás mimo jiné zavazuje k provádění prací v nejvyšší kvalitě a profesionálnímu přístupu k zákazníkovi. Všichni zaměstnanci včetně vedení firmy se průběžně zúčastňují odborných školení, výstav a seminářů v rámci programu celoživotního vzdělávání. Tak jsme všichni průběžně informováni o nových materiálech a technologiích z oboru klempířství, pokrývačství a obecně střech a hydroizolací.

 

Pokud Vás naše prezentace zaujala, můžete nám zavolat, nebo nás ve Svatavě nedaleko Sokolova přímo navštívit, rádi zodpovíme všechny vaše dotazy

Zázemí společnosti

Ve snaze nabídnout našim zákazníkům kompletní servis na profesionální úrovni, disponujeme nejmodernější technikou, vlastními skladovými prostorami a dílnou. Díky naší výrobě v plně vybavené klempířské dílně jsme schopni realizovat široký rozsah prací dle potřeb klienta. Vlastníme 2 střešní výtahy GEDA s dosahem až 28 m a nosností 150 kg. Dále využíváme 15m zvonkových shozů GEDA a moderní vozový park pro zavážení materiálu a mobilitu každé pracovní čety, včetně nákladního automobilu s hydraulickou rukou.