O nás

Sídlo společnosti

Naše firma vznikla již v srpnu roku 1992 a zahájila svou podnikatelskou činnost v oboru výškové stavební práce pomocí horolezecké techniky. Založili ji pánové Vladimír Stejspal a Luděk Vilinger jako sdružení fyzických subjektů. V květnu 1995 vzniká ve Svatavě u Sokolova firma STEVISPOL, přijímá první zaměstnance a od této doby se specializuje na klempířské a pokrývačské práce v oboru střechy a hydroizolace staveb. V září téhož roku se transformujeme na společnost s ručením omezeným STEVISPOL s.r.o. Od této doby byla naše firma průběžně doplňována novými schopnými pracovníky a to nám umožnilo zvyšovat i kapacitu pro činnost převážně v Karlovarském kraji (Sokolov, Karlovy Vary a Cheb). Stálý stav 17 kmenových zaměstnanců od roku 1999 je zárukou kvality naší práce a dovoluje zajišťovat i akce většího rozsahu vlastními silami. Všichni naši pracovníci jsou proškoleni od většiny výrobců střešních krytin i doplňkových materiálů. Tím je garantována vysoká kvalita poskytovaných služeb. Provádíme rekonstrukce stávajících střech a dodáme také kompletní nové střešní pláště včetně krovu a to jak v oblasti plochých tak i šikmých střech. Dále se zabýváme hydroizolacemi balkonů, teras a spodních staveb, máme za sebou izolace retenčních nádrží a jezírek. Tesařské, hromosvodářské a případně zednické práce zajišťujeme pomocí osvědčených a prověřených firem formou subdodávek, práce menšího rozsahu v těchto oborech zvládáme sami.

Od roku 2005 provozujeme půjčovnu fasádního rámového lešení LAYHER a disponujeme pojízdným hliníkovým lešením LAYHER Uni Breit.  

V roce 1999 je naše firma u zrodu Regionálního Cechu klempířů, pokrývačů a tesařů dnešního Karlovarského kraje a v témže roce se stáváme členy celostátního Cechu KPT ČR. To nás mimo jiné zavazuje k provádění prací v nejvyšší kvalitě a profesionálnímu přístupu k zákazníkovi. Všichni zaměstnanci včetně vedení firmy se průběžně zúčastňují odborných školení, výstav a seminářů v rámci programu celoživotního vzdělávání. Tak jsme všichni průběžně informováni o nových materiálech a technologiích z oboru klempířství, pokrývačství a obecně střech a hydroizolací.

 

Pokud Vás naše prezentace zaujala, můžete nám zavolat, nebo nás ve Svatavě nedaleko Sokolova přímo navštívit, rádi zodpovíme všechny vaše dotazy

Zázemí společnosti

Ve snaze nabídnout našim zákazníkům kompletní servis na profesionální úrovni, disponujeme nejmodernější technikou, vlastními skladovými prostorami a dílnou. Díky naší výrobě v plně vybavené klempířské dílně jsme schopni realizovat široký rozsah prací dle potřeb klienta. Vlastníme 2 střešní výtahy GEDA s dosahem až 28 m a nosností 150 kg. Dále využíváme 15m zvonkových shozů GEDA a moderní vozový park pro zavážení materiálu a mobilitu každé pracovní čety, včetně nákladního automobilu s hydraulickou rukou.